„CZWÓRKA” ROZBIŁA SPORTOWY BANK

Wersja do wydrukuWersja PDF

W minionym tygodniu w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie odbyło się podsumowanie roku sportowego zorganizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Bełchatowie. Podsumowanie wyników sportowych za rok 2012/2013 to wielki sukces nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie. Pani Dorota Wędzik i Pan Cezary Kuligowski znaleźli się wśród jedenastu  najlepszych nauczycieli wychowania fizycznego powiatu bełchatowskiego. Cezary Kuligowski za pracę na rzecz sportu szkolnego został wyróżniony medalem 60–lecia SZS.

W plebiscycie na najlepszych sportowców szkół podstawowych powiatu bełchatowskiego uczniowie SP 4 zajęli: I miejsce Wiktoria Konieczna, II miejsce Klaudia Świąc, III miejsce Aleksandra Stawowczyk oraz VI miejsce Mateusz Pawlak. Wyniki indywidualne naszych sportowców przyczyniły się do zwycięstwa „czwórki” w kategorii szkół podstawowych powiatu bełchatowskiego.

Kontynuując sukcesy sportowe uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wspaniale spisali się w rozegranym w dniu 02 października 2013 r. w Tomaszowie Mazowieckim Finale Wojewódzkim Indywidualnych Biegów Przełajowych. Zarówno Wiktoria Konieczna jak i Mateusz Pawlak zdobyli srebrne medale. Gratulacje należą się zawodnikom oraz nauczycielom wychowania fizycznego: Dorocie Wędzik i Cezaremu Kuligowskiemu.