Informacja dla mieszkańców - przeczytaj!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Szanowni Państwo, w związku ze stanem epidemicznym wprowadzonym w Polsce Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek jest w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bełchatowie. W związku z powyższym informujemy, że w dniu dzisiejszym (15.03.2020 r.) przedstawiciel stacji przekazał Burmistrzowi Zelowa informacje, że na godzinę 10.30 na terenie gminy Zelów nie wystąpił ŻADEN przypadek zdiagnozowanego zarażenia koronawirusem COVID-19, ani nikt nie jest poddany kwarantannie.

Ponadto informujemy, że gmina Zelów nie jest administratorem portalu na Facebooku Informator Zelowski, na którym pojawiły się nieprawdziwe informacje związane z rzekomym pojawieniem się zarażenia u osoby zamieszkującej naszą gminę, powodujące strach wśród mieszkańców. Jeśli taka sytuacja się powtórzy sprawa zostanie skierowana na policję.

Zachęcamy do śledzenia oficjalnego portalu gminy Zelów oraz strony www.zelow.pl, gdzie na bieżąco przekazywane są informacje związane z sytuacją w naszej gminie.

Życzymy Wam zdrowia i wytrwałości.