Miejsko - gminny turniej triobasketu z okazji Święta Niepodległości

Wersja do wydrukuWersja PDF

Dnia 6 listopada 2014 roku  okazji Święta Niepodległości w sali gimnastycznej ZSO w Zelowie odbył się miejsko-gminny turniej triobasketu w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 113 uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie.

W kategorii dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych  kolejne miejsca zajęły zespoły w składzie:

I miejsce – Aleksandra Malinowska, Katarzyna Karbowniczak,  Sara Czekalska

II miejsce –  Sylwia Ignaczak, Anita Marynowska, Julita Bartczak

III miejsce – Martyna Rozwandowicz, Magdalena Malenta, Klaudia Janusz

W kategorii chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych kolejne miejsca zajęły zespoły w składzie:

I miejsce – Oskar Niewiadomski, Rafał Gral, Dawid Maszewski

II miejsce – Damian Tarka, Bartłomiej Malenta, Jakub Niewulski

III miejsce – Hubert Woźniak, Bartłomiej Werner, Damian Szymański

W kategorii dziewcząt ze szkół gimnazjalnych kolejne miejsca zajęły zespoły w składzie:

I miejsce – Adrianna Kęsy, Kinga Wiśniewska, Weronika Łabencka

II miejsce – Katarzyna Kędziak, Katarzyna Badowska, Martyna Jędrzejczyk

III miejsce – Aleksandra Białecka, Agnieszka Grudzińska, Weronika Lewandowska

W kategorii chłopców ze szkół gimnazjalnych kolejne miejsca zajęły zespoły w składzie:

I miejsce – Patryk Janowski, Dawid Kapuściński, Łukasz Bednarkiewicz

II miejsce – Piotr Trębacz, Dawid Daroch, Krzysztof Wrzesiak

III miejsce – Dominik Rosiak, Szymon Bednarek, Dawid Wejman

Za zajęcie miejsc od I do III wszyscy zawodnicy i zawodniczki otrzymali medale i dyplomy.