IV WAKACYJNY TURNIEJ SIATKONOGI

Wersja do wydrukuWersja PDF
Nogrodzeni w IV wakacyjnym turnieju siatkonogi

W dniu 01.08.2015 r. na Orliku w Zelowie już po raz czwarty odbył się Wakacyjny Turniej Siatkonogi w grach pojedynczych,  w którym uczestniczyli chłopcy szkół podstawowych. Celem zorganizowanych zawodów była popularyzacja tej dyscypliny sportu wśród dzieci i młodzieży oraz promocja upowszechniania sportu na zelowskim obiekcie. Turniej przeprowadzono systemem pucharowym. Zwycięzcą turnieju został Igor Wilczek, który nie przegrał żadnego spotkania. Drugie miejsce zajął Mariusz Malinowski. Na trzeciej pozycji uplasował się Dawid Grzebielucha. Najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dla wszystkich zawodników Burmistrz Zelowa - Urszula Świerczyńska ufundowała gadżety promocyjne. Ponadto, w  nagrodę za grę „fair play”  uczestnicy zakończyli turniej przy lodach śmietankowych.