Wicemistrzostwo w piłce siatkowej mężczyzn

Wersja do wydrukuWersja PDF

Drużyna MG LKS Zelów zdobyła II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które miały miejsce w Kleszczowie. W turnieju wzięło udział 5 drużyn, które wywalczyły awans po wcześniejszych eliminacjach gminnych. Zelowska drużyna w fazie grupowej zwyciężyła (2:1) obrońców tytułu z tamtego roku - drużynę z Bełchatowa. W drugim meczu Zelów pokonał (2:0) drużynę Omega Kleszczów, gwarantując sobie wejście do finału. W finale MG LKS Zelów uległ drużynie z Drużbic 0:2. Wszystkie drużyny biorące udział w mistrzostwach, otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy.

Wicemistrzostwo mężczyzn w piłce siatkowej

Skład drużyny MG LKS Zelów: Marcin Dylewicz, Dariusz Pawłowski, Piotr Kopala, Paweł Burasiewicz, Adrian Kaczor, Marcin Dymiński, Rafał Krysiak, Łukasz Krysiak, Wiktor Martyniak, Bartłomiej Werner.